18.5.2020 znova odpiramo vrtec

SPOŠTOVANI STARŠI

Skladno z včeraj sprejetim obvestilom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, vas obveščam, da  Vrtec Jožice Flander Maribor, v ponedeljek 18.5.2020 znova odpira svoja vrata.

Zaradi organizacije dela in sledenju navodil, ki smo jih dobili s strani  MIZŠ ter NIJZ, potrebujemo od vas informacijo o vstopu vašega otroka v vrtec.

Prosimo vas, da nam najkasneje do torka 12.5.2020 do 18.00 ure, na elektronski naslov vrtca: vrtec-jozice-flander.mb@guest.arnes.si ali na tel. Številko 02 3303400 v ponedeljek 11.5. in torek 12.5.2020 od 7.00 do 14.00 ure, sporočite ali bo vaš otrok od 18.5.2020 prisoten v vrtcu. Prosimo, da nam sporočite tudi čas, od katere do katere ure bo otrok v vrtcu.

Za zaščito otrok in osebja pred okužbo SARS-CoV-2 je potrebno, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci. Tako ste dolžni prvi dan prisotnosti otroka v vrtcu prinesti s seboj tudi podpisan obrazec »izjava« (priloga spodaj), da je otrok zdrav.

Starši, ki bodo otroke v času razglašene epidemije obdržali doma, so plačila vrtca še naprej oproščeni.

O načinu ponovnega delovanja vas bomo obvestili v prihodnjem tednu.

Veselimo se ponovnega snidenja in predvsem OHRANIMO ZDRAVJE!

Darja Jaušovec, ravnateljica

PRENESI IZJAVO