Enota Razvanje

• skupina Medvedki
  • skupina Pikapolonice

Enota Razvanje

Vrtec se nahaja v lepem naravnem okolju. Vzgojno- izobraževalno delo poteka po metodologiji Korak za korakom.

Imamo veliko igrišče opremljeno z igrali in samostojno kuhinjo. Enota je majhna in za našimi vrati sta doma prijaznost in toplina. Imamo dva oddelka. Odmaknjeni smo od mestnega hrupa, kar nam omogoča, da lahko veliko časa preživimo v naravi in z naravo.

Obe igralnici imata izhod na ograjeno in opremljeno igrišče. Veliko igrišče otrokom nudi možnost gibanja na prostem.

Vrtec ima svojo centralno kuhinjo, v kateri kuharica pripravlja zdravo in pestro prehrano tudi za otroke z dietami.

V našem vrtcu si prizadevamo, da v delo z otroki vnašamo sodobne pristope in se vključujemo v različne projekte, najpomembnejše pa nam je, da je vsak otrok viden in slišan.

V enoti se izvajajo obogatitvene dejavnosti

PEVSKI ZBOR

Skozi šolsko leto se otroci učijo otroških in ljudskih pesmi, banse, šaljivke, izštevanke, spoznavajo različne glasbene instrumente in mnogo drugega. Otroci skozi igro odkrivajo in negujejo umetniške sposobnosti. Predstavijo se na javni prireditvi Ciciban pleše in poje.