Enota Sapramiška

• skupina Žabice
  • skupina Muce

Enota Sapramiska

Enota Sapramiška je majhna enota, v kateri imamo 4 oddelke I. in II. starostnega obdobja. Za našimi vrati sta doma prijaznost in toplina.

Veliko igrišče, opremljeno z igral,i si delimo z enoto Žvrgolišče. Z otroki veliko časa preživimo na igrišču vrtca, kjer otrokom omogočamo in jih spodbujamo h gibalnim dejavnostim. Otroci lahko razvijajo različne gibalne spretnosti tako na igralih kot na različnih naravnih površinah. Velik poudarek dajemo bivanju na prostem.

V našem vrtcu si prizadevamo, da v delo z otroki vnašamo sodobne pristope in se vključujemo v različne projekte, najpomembnejše pa nam je, da je vsak otrok viden in slišan.

V enoti se izvajajo obogatitvene dejavnosti

PLESNA SKUPINA

Otroci se na plesnih uricah gibajo ob zvokih raznovrstne glasbe. Uresničujejo željo po plesnem izražanju notranjega ter zunanjega sveta.