O vrtcu

Spoštovani !

Lepo pozdravljeni na spletni strani Vrtca Jožice Flander, Maribor.

Predšolsko obdobje ima za starše in otroke poseben pomen. V tem času so otroci izredno dojemljivi za vse, kar se dogaja okrog njih. V svoje srčke spravijo vse kar vidijo in česar se zavedajo – tudi majhen kamen, ki so ga opazili na cesti, list z drevesa, poljubček, mravljico, predvsem pa vse ljudi, ki so okrog  njih.

Pri otrocih ni majhnih korakov. Vse kar naredijo, so velike stvari. V našem vrtcu se trudimo, da bodo otroci imeli le lepe spomine in da bodo vsi njihovi koraki veliki.

Otrokom se želimo približat s toplino, ki ogreje otroško srce, z igro, ki prinese smeh na otroški obraz, z dobro voljo in potrpežljivostjo, ki polepša vsak, še tako temačen dan.

Vaša pričakovanja lahko uravnotežimo z odprto in odkrito komunikacijo ter ustreznim vzgojno-izobraževalnim programom, ki vam ga nudimo.

Darja Jaušovec, ravnateljica

VIZIJA

HIŠA VESELIH OTROK, PRIJAZNIH IN NASMEJANIH LJUDI.

Smo otroci, ki se želimo učiti in rasti; večni uspeh se začne z našimi prvimi koraki, mar ni tako?

Diane Thibeault