Some content here depending on data type

Rubrika – Dejavnosti na domu za starše in otroka

SPOŠTOVANI STARŠI!

Za vas smo pripravili rubriko Dejavnosti na domu za starše in otroke, kjer bomo objavljali napotke, dejavnosti  in aktivnosti, ki vam bodo v pomoč pri organizaciji dneva z otroki.

Več si lahko ogledate na povezavi TUKAJ

Drage mame

Želimo vam vse najlepše ob vašem prazniku ter vam podarjamo tole pesem Toneta Pavčka:

Mama je ena sama

Mama je ena sama,
prva radost je mama,
prvi spev nina-nana,
prva beseda: mama!

Dajmo vse rože mami,
dajmo vsa sonca mami,
pesem, ki v nas se drami,
dajmo, zapojmo mami:

naj ne ostane brez mame
nihče na širnem svetu,
naj žive naše mame,
mame – najlepše na svetu!
(T. Pavček)

Vse lepo. Ostanite zdravi!

Otroci in kolektiv Vrtca Jožice Flander Maribor

Vrtec do nadaljnjega zaprt

Spoštovani starši starši.

Sporočamo vam, da je vrtec od 16.3.2020 do nadaljnjega zaprt!

Hvala za razumevanje.

OBVESTILO – brez nujnega varstva

Več si lahko ogledate TUKAJ

Vpis otrok le preko pošte

Obveščamo vas, da je v času vpisa otrok v vrtec za šolsko leto 2020/2021, od 18. 3. 2020 do 27. 3. 2020, možen vpis le preko elektronske ali navadne pošte.

OBVESTILO ZA STARŠE!

Na podlagi sklepa Vlade RS, št. 18100-7/2020/2 in Uredbe Ministrstva za zdravje vas obveščamo, da zaradi izvajanja ukrepov za preprečevanje širjenja nalezljive bolezni COVID-19, zapiramo VRTEC JOŽICE FLANDER MARIBOR, od ponedeljka, 16. 3. 2020 do petka, 27. 3. 2020.

V primeru novih usmeritev vas bomo obveščali preko spletne strani vrtca.

V imenu otrok in zaposlenih sem vam iskreno zahvaljujemo.

Ravnateljica: Darja Jaušovec

OBVESTILO!

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da zaradi preventivnih ukrepov zaščite otrok in zaposlenih s kronavirusom SARS-CoV-2, dosledno upoštevamo navodila Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Nacionalnega inštituta za javno zdravje.

Glede na nastalo situacijo, da je pojav kronavirusa potrjen tudi že v Mariboru, do nadaljnjega odpovedujemo naslednje dejavnosti vrtca:

• odpovejo se vse oblike druženja v povezavi z zunanjimi institucijami

(gledališča, muzeji, športna srečanja, kulturne prireditve, izobraževanja, lutkovna gledališča, tečaji…),

• vse popoldanske dejavnosti in druge oblike sodelovanja in druženja s starši, starimi starši, zunanjimi obiskovalci- izvajalci  (roditeljski sestanki, pogovorne ure, delavnice, obogatitvene in dodatne dejavnosti…),
  • do nadaljnjega se odpovejo dnevi odprtih vrat (tudi v času uradnega vpisa otrok za novo šolsko leto).

Sproti vas bomo obveščali o vseh novostih, na oglasnih deskah oddelkov ter spletni strani vrtca.

Ko bomo s strani Ministrstva za šolstvo in NIJZ obveščeni, da je nevarnost širitve virusa in morebitnih okužb minimalna, se bodo vse aktivnosti izvajale v skladu z dosedanjimi smernicami sprejetimi v LDN za šolsko leto 2019/2020.

Zaradi zmanjševanja možnosti okužb ter morebitnih zapletov, vas prosimo, da v kolikor zaznate pri otroku znake povišane telesne temperature, kašlja, težave pri dihanju ali kakršnih koli bolezenskih znakov, da o tem obvestite otrokovega pediatra ter otroka zadržite doma.

Za razumevanje se vam v imenu otrok in zaposlenih že v naprej zahvaljujem!

Darja Jaušovec, ravnateljica

Vpis v vrtec 2020

Vpis v vrtec bo potekal od 18. 3. 2020 do 27. 3. 2020.

Vpis bo potekal vsak dan od 8.00 do 15.00 ure in v sredo od 8.00 do 17.00 ure.

Dan odprtih vrat bo 18. 3. 2020 in 25. 3. 2020, od 9.00 do 11.00 ure.

OBVESTILO!

ZARADI PREVENTIVNIH UKREPOV ZAŠČITE  OTROK IN ZAPOSLENIH ODPOVEDUJEMO DNEVE ODPRTIH VRAT – TUDI V ČASU URADNEGA VPISA OTROK.

Glede na situacijo priporočamo, da vlogo za vpis otroka pošljete po redni pošti ali na uradni elektronski naslov vrtca!

Pisna odjava otroka iz vrtca

tukaj si lahko snamete obrazce za pisno odjavo otroka iz vrtca.

Snami obrazec