30.10.2020 – OBVESTILO

Tudi v tem tednu od 2.11 do 6.11.2020 po sprejetih Ukrepih vlade, vrtci ostajajo zaprti.

V Vrtcu Jožice Flander Maribor je za vse starše, ki potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, organizirano varstvo na upravi vrtca (Focheva ul. 51, 2000 Maribor). Skupine bodo manjše in oblikovane po priporočilih NIJZ.

Starši, ki potrebujete nujno varstvo, od ponedeljka  2. 11. 2020, se ravnate po navodilih, ki smo jih objavili 23. 10. 2020 (prijavite potrebo po varstvu (javite prsotnost vašega otroka, uro prihoda in odhoda), prvi dan prisotnosti prinesete obe izpolnjeni izjavi: izjava staršev, da je otrok zdrav in potrdili delodajalcev staršev.

Vsi, ki boste zaradi narave dela otroke pripeljali v vrtec upoštevajte navodila za preprečevanja prenosa Corona virusa, predvsem pa v vrtec pripeljite samo zdrave otroke.

Vse, ki ostajate doma in s tem pomagate preprečevati prenose okužb in poviševanja števila zbolelih, pa prosimo za razumevaje.

Starši, ki boste imeli v tem času otroke doma, ste za ta čas opravičeni plačevanja vrtca.

OSTANITE ZDRAVI!

S spoštovanjem,