Mavrični sklad

Dragi starši!

Želja in potreb za nakup dodatne opreme za razvoj otrok je veliko. Da lahko čim več želja uresničimo, potrebujemo vaše množično sodelovanje. Ob tem bomo zaprosili za pomoč tudi podjetja in druge organizacije.

Z našim skupnim prizadevanjem bomo vrtec Jožice Flander naredili še boljšega, prijaznejšega, kakovostnejšega in prepoznavnega.
Takšnega, da bodo NAŠI otroci še raje ustvarjali ter se medsebojno družili v številnih dodatnih aktivnostih.

Porabo sredstev bo sestavil Upravni odbor Mavričnega sklada in ga objavil na spletni strani vrtca. Prav tako vas bomo s stanju mavričnega sklada in porabi sredstev sproti obveščeni na spletni strani.

Prosimo vas, da izpolnite pristopno izjavo za mavrični sklad in jo predate vzgojiteljici ali v tajništvu vrtca. Ta prispevke vam bomo hvaležni pravi vsi, predvsem pa vaši otroci.

Do sedaj smo s finančno pomočjo Mavričnega sklada:

• OE Focheva  – Clavianova
  • OE Vanček Šarh  – Uredili senzorno sobo
  • OE Razvanje – uredili tartan stezo na igrišču vrtca

Na dan 30.09.2023 je stanje prispevkov v Mavrični skladi: 12.101,72 €.

Zahvaljujemo se Vam, da prispevate v Mavrični sklad in s tem omogočite otrokom še nekaj več.

Predsednik Mavričnega sklada
Klemen Klemenak