DAN MARIBORA V VRTCU JOŽICE FLANDER

V tem letu obeležujemo 857 let omembe mesta Maribor. Tudi naš vrtec stoji na obrobju mesta in vsi zaposleni in otroci smo ponosni na naše mesto. Tako smo se odločili, da v mesecu oktobru podrobno spoznavamo naše mesto.

Otroci so se vključevali v različne aktivnosti in dejavnosti: spoznavali in raziskovali bližnjo okolico, se sprehodili po mestnih ulicah, tržnici, opazovali zgradbe, mostove, ljudi. Obiskali so Pokrajinski muzej in na poti do vrtca , iz avtobusa, opazovali in spoznavali naše mesto. Izvedli so športne igre ter se na sprehodu po gozdu naužili jesenskih lepot.

20. oktobra 2021 so vsa svoja doživetja izrazili z ustvarjanjem likovnih del in pripravili razstavo. Otroci enote Razvanje so v Domu krajanov Razvanje , za krajane, pripravili plesno – glasbeno predstavo ter razstavili likovna dela.

Več si lahko ogledate TUKAJ

DOSTOPNOST
Scroll to Top