OBVESTILO ZA STARŠE

Spoštovani!

Glede na to, da je vlada RS prejšnji četrtek še zaostrila ukrepe za preprečevanje COVID -19, da je podaljšala epidemijo za en mesec, da so ostale odprte samo še nujne dejavnosti in se je podaljšalo zaprtje šol in vrtcev, je tudi Vrtec Jožice Flander Maribor še naprej ZAPRT in v vrtcu izvajamo le NUJNO VARSTVO.

Prosimo, da  VSAK TEDEN, do petka, najkasneje do 9.00 ure, do preklica ukrepa javite potrebo po NUJNEM VARSTVU za vašega otroka (ime in priimek otroka, iz katere skupine prihaja ter od kdaj do kdaj bo otrok v vrtcu)

Vse obrazce za potrdila, ki jih potrebujete, v kolikor želite prijaviti otroka v nujno varstvo, najdete spodaj kot prilogo. (prinest jih morate vsak prvi dan v tednu, ko bo otrok prisoten).

Nujno varstvo bo zagotovljeno za vse otroke, ki so vpisani v vrtec, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotovit na drug način.

                                                                              S spoštovanjem, Darja Jaušovec, ravnateljica

 

DOSTOPNOST
Scroll to Top