OBVESTILO ZA STARŠE

Za naslednji teden še nimamo uradnih informacij s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ali se bodo vzgojno-izobraževalni zavodi odprli. Vlada bo zasedala šele danes, 30.12.2020 zvečer. Ravnatelji, naj bi po besedah ministrice, dobili uradne informacije v četrtek dopoldan. Kot pa se trenutno napoveduje, bo vsaj 4.1.2021 še vedno organizirano le nujno varstvo.

Potrebo po varstvu otroka bosta morala dokazovati oba starša za čas od 4. 1. 2021, zato vam posredujemo vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec in ga prinesete ob prihodu otroka.

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju.

Kakor hitro bomo s strani vlade in MIZŠ dobili nove informacije o delovanju vrtca v času od 4.1.2021, vas bomo o tem obvestili preko e-asistenta ter spletne strani, zato ju prosim redno

S spoštovanjem, Darja Jaušovec, ravnateljica