SKUPINA METULJČKI: Z IGRO DO PRVIH TURISTIČNIH KORAKOV

 width=V šolskem letu 2017/2018 smo v vrtcu Jožice Flander,  Žvrgolišče – skupina Metuljčki (starost: 3-4 leta; število vključenih otrok: 17)  bili vključeni v projekt Z igro do prvih turističnih korakov, na temo Kultura in turizem.

NAMEN PROJEKTA

Namen projekta je, da otroci aktivno sodelujejo v ponujenih dejavnostih, da raziskujejo in spoznavajo mesto v katerem živijo. Naš namen je bil, da sledimo kulturnim dogodkom in smo osveščeni o dogajanjih v kraju v katerem živimo.

CILJI PROJEKTA

  • Otrok spoznava mesto Maribor in njeno okolico
  • Otrok se seznanja s knjižnico, muzejem, kulturnimi znamenitostmi
  • Otrok razvija interes in zadovoljstvo ob spoznavanju domačega okolja

ŠOLSKO LETO: 2017/2018
SKUPINA: Metuljčki
ŠTEVILO OTROK: 17

[cws_button type=default size=medium link=https://www.vrtec-joziceflander.si/wp-content/uploads/projekt-metuljcki.pdf target=_new  fa_code=download ]Preberi cel članek[/cws_button]

 

DOSTOPNOST
Scroll to Top