ZAPRTJE VRTCA

Zaradi odločitve Vlade Republike Slovenije, ki je zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi sprejela nove ukrepe za zajezitev širjenja okužb s Covid-19, vas obveščamo, da bodo vrtci v Občini Maribor v tednu med 26. in 30. oktobrom zaprti.

Za starše, ki morajo v naslednjem tednu delati, oziroma opravljajo dela, ki so pomembna za delovanje družbe in države (kot npr. zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva…), delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo, je župan Mestne občine Maribor sprejel sklep, s katerim je določil izjemo od zaprtja vrtcev in organiziral delovanje vrtca v minimalnem obsegu, ki je namenjen samo staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok.

Nujno varstvo se bo izvajalo:

• za otroke, vključene v Vrtec Jožice Flander Maribor, na sedežu vrtca (Focheva ul. 51, 2000 Maribor).

Potrebe po varstvu otroka morata dokazovat oba starša.

Ob obisku vrtca vzgojiteljem prosimo predložite naslednja dokazila:

• potrdilo delodajalca (priloga 1), da starši (oba starša) opravljajo delo, ki je nujno za državo in družbo, oz. jim delodajalec ni mogel zagotoviti dela na domu;

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE OTROKE. Vzgojiteljem ob prihodu oddajte

V času zaprtja vrtca bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

Lepo vas pozdravljam in se vam zahvaljujem za razumevanje. OSTANITE ZDRAVI!

Ravnateljica: Darja Jaušovec

Vsa vprašanja lahko naslovite na elektronsko pošto: darja.jausovec@guest.arnes.si

DOKUMENTACIJA